ASX

ASX

Компактний ззовні, просторий всередині.
від 888 000 грн *
ASX
Екстер’єр
DYNAMIC SHIELD
Екстер’єр

Новий ASX привертає увагу кожного — вражаючий стиль, що випромінює впевненість та міцність завдяки новому оформленню передньої та задньої частин. Нове оформлення у стилі Dynamic Shield з хромованими елементами - «фірмове обличчя» сучасних моделей Корпорації Mitsubishi Motors.

 

 

У СТИЛІ ДЗЕН
Інтер’єр

Внутрішній простір ASX приємно здивує пасажирів як на передніх, так і на задніх сидіннях. Деталі салону продумані з японською практичністю та стриманістю стилю. З собою ви можете взяти все, що потрібно. Сімейні подорожі, кемпінг, переїзди та й будь-які робочі поїздки стануть легшими завдяки місткому багажнику на 406 л.

 

Інтер’єр
Залишайтесь завжди на зв’язку
МУЛЬТИМЕДІЙНА СИСТЕМА MITSUBISHI CONNECT 2
Залишайтесь завжди на зв’язку

 

Мультимедійна система від Mitsubishi Motors стала ще кращою. Вона дозволяє завантажувати інформацію вдвічі швидше та допоможе вам знайти нові місця і музику. Легко телефонуйте та перевіряйте повідомлення за допомогою голосових команд і системи гучного зв'язку. Налаштуйте онлайн-карту, щоб прокласти маршрут і знайти поблизу ресторани, паркінг або вирахувати, скільки часу займуть об'їзні маршрути.

​​​​​​​

 

Все під рукою
КНОПКИ КЕРУВАННЯ НА КЕРМІ
Все під рукою

​​​​​​​Керуйте важливими програмами, не відриваючи рук від керма. Ви можете налаштувати звук і телефонувати близьким за допомогою Bluetooth (R). Досить натиснути великим пальцем відповідну кнопку на кермі.


​​​​​

 

Для екстра вантажів
ГНУЧКЕ ЗАДНЄ СИДІННЯ 60:40
Для екстра вантажів

 

Часто перевозите громіздкі речі? Заднє сидіння розділене у співвідношенні 60:40. Таким чином одну або кілька секцій ви можете скласти, щоб збільшити обсяг багажника та розмістити довгий вантаж. Наприклад, велосипед або дитячу коляску, при цьому залишаючи місце для одного чи двох пасажирів.


​​​​​

 

Максимальна підтримка
ДИЗАЙН СИДІНЬ
Максимальна підтримка

 

Ми створили сидіння, завдяки яким під час поїздок на ASX ваша спина отримає максимальну підтримку. Підігрів передніх крісел зробить поїздки в холодну пору комфортними, а водії оцінять можливість регулювання сидіння по висоті. Зверніть увагу на комбіновану оббивку сидінь зі штучної шкіри та тканини Grand Luxe з червоним вистігом (комплектація Instyle) або нову міцну м'яку тканину у чорному кольорі (комплектація Invite).​​​​

 

Будьте у фокусі
ДАТЧИКИ ДОЩУ
Будьте у фокусі

 

Датчик дощу автоматично вмикає склоочисники («двірники»), коли розпізнає вологу (краплі дощу, бризки води) на лобовому склі. Датчик автоматично налаштовує частоту роботи склоочисників залежно від інтенсивності опадів. Отже, тепер ви не турбуєтесь про видимість на дорозі, а можете повною мірою сфокусуватися на керуванні.​​​​

 

Відчиняйте автомобіль натисканням однієї кнопки
СИСТЕМА БЕЗКЛЮЧОВОГО ДОСТУПУ
Відчиняйте автомобіль натисканням однієї кнопки

​​​​​​​Датчики в автомобілі самостійно визначають, коли ключ знаходиться поблизу — будь то кишеня або сумка. Тому все, що вам потрібно зробити, це натиснути кнопку на ручці передніх дверей із зовнішнього боку, щоб відкрити їх. Запустити або зупинити двигун можна також без ключа: просто натисніть кнопку Start/Stop у салоні.

 

Стиль та функціональність
LED-ФАРИ
Стиль та функціональність

Передні світлодіодні фари, денні ходові вогні та протитуманні фари оптимально розподіляють інтенсивне біле світло на дорозі, щоб поліпшити видимість для водія та водночас не засліпити інших учасників дорожнього руху. Стильні задні Т-образні ліхтарі, світлодіодний стоп-сигнал і покажчик повороту тепер ще краще зорієнтують водіїв позаду ASX про подальші маневри.

 

Візьміть в дорогу все необхідне
БАГАЖНИК
Візьміть в дорогу все необхідне

Не обмежуйте себе та близьких під час подорожей — скористайтеся просторим вантажним відсіком ASX об'ємом 406 л. І це за умови збереження 5-місного салону! Широка кришка багажного відсіку та низький вантажний поріг роблять процес завантаження й розвантаження габаритних речей простим і зручним.

 

Електропривод та підігрів
ЗОВНІШНІ ДЗЕРКАЛА
Електропривод та підігрів

ASX автоматично розкриває та закриває дзеркала залежно від того, відчиняєте або зачиняєте ви автомобіль. А в зимові місяці функція підігріву дзеркал стане однією з улюблених — поверхня нагрівається, позбавляючись від нашарування льоду та снігу. Приємним доповненням стануть дзеркала під колір ASX.

 

Ваш власний клімат
КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ
Ваш власний клімат

Завдяки клімат-контролю кожен може насолоджуватися власним кліматом у салоні. Зручне розташування елементів управління системою спрощує налаштування температури та потоку повітря без втрати контролю над дорожньою ситуацією.
​​​​​​

 

Для яскравих індивідуальностей
НОВІ УНІКАЛЬНІ КОЛЬОРИ
Для яскравих індивідуальностей

Червоний діамант? Сонячний оранж? Темний каштан? Або синій металік? Зробіть світ яскравішим, обираючи один із нових кольорів ASX.​​​​​​​

 

На спорті
18-ДЮЙМОВІ ЛЕГКОСПЛАВНІ ДИСКИ
На спорті

ASX тепер доступний з 18-дюймовими легкосплавними дисками нового дизайну. Оцініть нові сплави чорного, сірого та срібного кольорів. Водночас форма литих дисків надає їм спортивний динамічний вид. Маточина у 18-дюймових дисків ширша, ніж у звичайних коліс, що забезпечує більш точне кермове керування та краще зчеплення як на вологій, так і на сухій дорозі.​​​​​​​

 

Компактний підкорювач вершин
КУТ В'ЇЗДУ / КУТ З'ЇЗДУ
Компактний підкорювач вершин

Японські дизайнери розробили форму кузова ASX так, щоб цей маленький кросовер міг легко впоратися з крутим підйомом нахилом до  22°, без пошкодження переднього бампера. Короткий задній звис ASX дозволяє йому спускатися з похилої поверхні з кутом нахилу до 33°. 

 

Дізнатися більше про ASX* Мається на увазі мінімальна спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації.

** Мається на увазі орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації (надалі - Автомобіль), у разі придбання цього Автомобіля в кредит за однією зі спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, яка автоматично обирається за вказаними нижче параметрами як найоптимальніша для клієнта серед усіх спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, розміщених на цьому веб-сайті у розділі «Кредит» (надалі – Кредитні програми).

Вказаний платіж (розмір платежу) попередньо та орієнтовно розраховується, виходячи з таких параметрів, як:

(1)  рекомендована роздрібна ціна або спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на Автомобіль;

(2) параметри, які автоматично (за допомогою програми) обираються серед умов Кредитних програм, а саме:

(і) максимально можливий початковий внесок (аванс) у % від вартості Автомобіля (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(іі) максимально можливий строк кредитування (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(ііі) процентна ставка, яка пропонується відповідним Банком-партнером, у % - залежно від параметрів (і) та (іі) вище (не береться до уваги орієнтовна реальна річна процентна ставка);

(iv) комісії відповідного Банка-партнера (одноразова комісія за видачу кредиту, за відкриття рахунку, за перерахування коштів),

(v) стандартна схема погашення.

За результатами вищезазначеного розрахунку, який здійснюється автоматично за допомогою програми та базується виключно на наданій Банками-партнерами інформації щодо спеціальних умов кредитування на автомобілі ТМ «Mitsubishi», відображається найоптимальніша для кінцевого споживача пропозиція серед Кредитних програм.

Вищезазначений розрахунок не включає: витрат на страхування (зокрема, КАСКО та інших видів страхування), інші супутні, пов’язані з наданням кредиту, витрати (нап., послуги нотаріуса, СМС-довідку), які визначаються конкретним Банком-партнером при наданні кредиту.

Цей розрахунок носить умовний характер, не є публічною офертою, наведений для зручності клієнтів Mitsubishi виключно для їхнього ознайомлення зі спеціальними умовами кредитування від Банків-партнерів Дистриб’ютора та їх порівняння, та має на меті поінформувати клієнтів і скласти їхнє загальне уявлення про орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на Автомобіль у разі придбання цього Автомобіля в кредит в одного з Банків-партнерів Дистриб’ютора.

Не є рекламою відповідної Кредитної програми чи відповідного Банка - партнера Дистриб’ютора. Дистриб’ютор не несе відповідальності за умови кредитних продуктів Банків-партнерів та супутніх страхових послуг.

Детальна інформація щодо умов кредитування, детального розрахунку кредиту (включаючи загальну вартість кредиту, загальні витрати за кредитом, реальну річну процентну ставку тощо) надається консультантами Банків - партнерів Дистриб’ютора, для цього Ви можете подати через обраного офіційного Дилера відповідний запит на отримання консультації щодо спеціальних умов кредитування, заповнивши форму запиту.

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital