Mitsubishi Outlander з вигодою до 99 000 грн*

buttons.will share

Офіційний дистриб’ютор автомобілів TM «Mitsubishi» в Україні ТОВ «ЕМ ЕМ СІ Україна» оголошує про вигоду до 99 000 грн.* на придбання автомобілів Mitsubishi Outlander до 30 серпня 2023 року. Встигніть придбати свій Mitsubishi Outlander за ціною від 960 000 грн.**

ПРАЙС-ЛИСТ 2022

прайс-лист 2023

Позашляховик - універсальний тип автомобіля, без якого важко уявити життя сучасної активної сім'ї. Mitsubishi Outlander готовий до щоденних викликів. Він здатний відгукуватися на будь-які ваші потреби: в динамічному розгоні і легкій маневреності, в просторому багажнику, куди поміститься все, що потрібно як вам, так і маленьким діткам, в просторому салоні з комфортними сидіннями, в безпечному кузові і сучасних системах безпеки, у відмінному кліренсі для поїздок в ліс або поганими дорогами.

В Україні Outlander представлений у п'яти комплектаціях з бензиновими 2,0-літровим та 2,4-літровим моторами, варіатором, переднім та повним приводом на вибір. На окрему увагу заслуговує просторий салон автомобіля, де кожен відчує комфорт і безпеку під час подорожей. 

За більш детальною інформацією про Mitsubishi Outlander дізнавайтесь у найближчого офіційного дилера Mitsubishi Motors в Україні. 

Пропозиція діє з 1 липня по 30 серпня 2023 року включно. Склад автомобілів обмежено.


* Під вигодою до 99 000,00 грн. мається на увазі можливість отримати знижку на визначені моделі в порівнянні до рекомендованих роздрібних цін, що діяли станом на 30.04.2023 р., за умови попереднього замовлення  та  передоплати. Пропозиція діє з 01.07.2023 р. по 31.08.2023 р. включно (за умови наявності автомобілей) на території України (крім тимчасово окупованих територій, зони ведення активних бойових дій та населених пунктів, території яких є не підконтрольними органам державної влади України). 
Пропозиція не є публічною офертою. Кількість автомобілів обмежена. 
Офіційний імпортер і дистриб'ютор в Україні ТОВ «ЕМ ЕМ СІ Україна»: м. Київ, вул. Спаська, 30А.  
Дистриб'ютор залишає за собою право змінювати умови пропозиції. Детальні умови дізнавайтеся у дилерів та на сайті www.mitsubishi-motors.com.ua.
**Ціни вказані станом на 01.07.2023 рік.

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital